ОБУСТАВА САОБРАЋАЈА ПРЕКО МОСТА У ТРНУ

У периоду 30.08-30.11.2018. године биће потпуно обустављен саобраћај преко моста на ријеци Врбас у Трну. Разлог обуставе саобраћаја је извођења радова на реконструкцији моста. Комплетан саобраћај преусмјерава се на алтернативне путне правце: – из Улице Доситејеве регионалним путем Трн-Клашнице Р-480, магистралним путем Клашнице – Прњавор М 16.1, локалним путем Велико Блашко – Трн – Пријечани.

Измјена дијела “Регулационог плана Јакуповци-запад“ (ревизија)

“Обавјештава се јавност да је на сједници Скупштине општине Лакташи одржаној дана 13.07.2018. године, усвојена Одлука о изради o измјене дијела “Регулационог плана Јакуповци-запад“ (ревизија), (“Службени гласник Општине Лакташи, број: 6/18). Планом ће бити обухваћен простор у насељу Јакуповци, у површини од cca 36,1ha, и графички је приказан на картама које ће уз Одлуку бити…