ПОБОЉШАЊЕ РАДА ВОДОВОДНЕ МРЕЖЕ НАБАВКОМ ОПРЕМЕ ЗА МОНИТОРИНГ И ДЕТЕКЦИЈУ ЦУРЕЊА У ВОДОВОДНОЈ МРЕЖИ

Модерно друштво је препознало воду као један од најбитнијих ресурса данашњице, према коме се мора усмјерити посебна  пажња. У том смислу је и суфинансирање Европских фондова и свјетских монетарних установа посебно усмјерено на ову област. Општина Лакташи је у склопу пројекта „Водоводи и канализација Републике Српске“, а за потребе Комуналног предузећа а.д. „Будућност“, набавила опрему…

ОБАВЈЕШТЕЊЕ О ИСПОРУЦИ ЕЛЕКТРИЧНЕ ЕНЕРГИЈЕ

Обавјештавају се потрошачи електричне енергије, да ће дана, 08.07.2019. године, због радова на електроенергетским објектима, доћи до прекида у испоруци електричне енергије, у насељима Крнете и Кобатовци у времену од 08.30 до 11.00 часова. У случају временских неприлика, радови ће бити обустављени.

ОБАВЈЕШТЕЊЕ О ИСПОРУЦИ ЕЛЕКТРИЧНЕ ЕНЕРГИЈЕ

Обавјештавају се потрошачи електричне енергије, да ће дана, 05.07.2019. године, због радова на електроенергетским објектима, доћи до прекида у испоруци електричне енергије, у насељима: Косјерово и Мрчевци од 08.30 до 13.00 часова и у Кобатовцима, Александровцу и Маховљанима од 08.30 до 09.30 часова.