НАЧЕЛНИК ОПШТИНЕ ЛАКТАШИ НАСТАВЉА ПОСЈЕТЕ ПРЕДУЗЕЋИМА

Начелник општине Лакташи, Мирослав Бојић, у четвртак је, заједно са сарадницима, обишао двије фирме које послују на подручју општине Лакташи, а то су „Cablex BH“ и „KRAS“. „Cablex BH“ д.о.о. Лакташи је примјер успјешно извозно орјентисаног привредног друштва из области електро индустрије, док се „KRAS“ д.о.о. бави производњом, пуњењем и продајом техничких и медицинских гасова…

ОБУСТАВА У ИСПОРУЦИ ВОДОСНАБДИЈЕВАЊА

КП „Будућност“ а.д. Лакташи обавјештава кориснике услуга да ће дана, 02.03.2021. године у временском периоду од 08:00 до 15:00 часова, доћи до обуставе испоруке воде на подручју Гудуре и ужег центра Лакташа, због извођења радова  на водоводној мрежи.

Јавни оглас за именовање једног члана Општинске изборне комисије Лакташи

Пријаве са доказима о испуњавању општих и посебних услова могу се доставити лично или путем поште на адресу: Стручна служба Скупштина општине Лакташи, Карађорђева 56 Лакташи, са назнаком: Комисија за избор једног члана Општинске изборне комисије Лакташи. Прилог:

Јавни конкурс за избор и именовање директора Јавне установе Центар за социјални рад Лакташи

Пријаве се могу доставити лично (пријемна канцеларија) или путем поште, на адресу: Стручна служба Скупштине општине Лакташи, Карађорђева број 56, Лакташи, са назнаком: Комисија за избор директора Јавне установе Центар за социјални рад Лакташи. Прилог: