ОБАВЈЕШТЕЊЕ О РАДНОМ ВРЕМЕНУ ТОКОМ ВАСКРШЊИХ ПРАЗНИКА

У дане православног Васкрса, које је по Закону о празницима Републике Српске („Службени гласник Републике Српске“, број 43/07) вјерски празник, за вјернике православне вјероисповијести нерадни дани биће: – 22.04. (Велики петак), -24.04. (дан Васкрса) и -25.04.2022.године (Васкршњи понедјељак). Општинска управа општине Лакташи неће радити у петак 22.04. и у понедељак 25.04.2022. године.

АКЦИЈА „ЧИСТИЈИ ЛАКТАШИ ЗА СВЕ НАС“

У периоду од 10. до 30. априла траје акција уређења наше окололине под слоганом „ЧИСТИЈИ ЛАКТАШИ ЗА СВЕ НАС“. Ученици ЈУ ОШ „Холандија“ Слатина су током прошле седмице започели са активностима поводом обиљежавања Дана планете земље. У акцији  „Један ученик – један цвијет“  украсили су школска дворишта у три школска објекта. Шаљите нам и даље…